On aika menestyä!

 

Halutko avointa tiedonkulkua ja luotettavaa palvelua?

  • Täytä lomake. Se on ilmaista!
  • Olemme sinuun pian yhteydessä.

Valitse yhteydenottotapa

Tilaa huolto
Jätä soittopyyntö
Tarjouspyyntö
Seuraava vaihe

Palvelemme koko Suomen laajuudella

Iloista asiakaspalvelua 24/7

Ympärivuorokautinen huoltopäivystys, tilausten vastaanotto ja asiakaspalvelu samasta numerosta. Tiedustelut myös sähköpostitse info@mv-jaahdytys.fi. Huoltotilaukset huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi ja tarjouspyynnöt myynti@mv-jaahdytys.fi.

020 786 1900

Helsinki

Hyttitie 4 B, 00700 Helsinki

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Elias Neuvonen

Huoltosopimusmyynti
elias.neuvonen@mv-jaahdytys.fi
+358 40 350 7559

Miikka Myllynen

Huoltosopimusmyynti, kylmämestari
miikka.myllynen@mv-jaahdytys.fi
+358 40 358 3376

Tommi Rostedt

Projektimyynti
tommi.rostedt@mv-jaahdytys.fi
+358 40 040 5522

Tampere

Jasperinkuja 2, 33960 Pirkkala

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Eerika Turunen

Palvelumyyntipäällikkö, huoltosopimukset
eerika.turunen@mv-jaahdytys.fi
+358 40 062 5568

Joni Valkeeniemi

Huoltosopimusmyynti
joni.valkeeniemi@mv-jaahdytys.fi
+358 50 432 7707

Vesa Parviainen

Huoltosopimusmyynti
vesa.parviainen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 449 1405

Tapani Manninen

Projektimyynti
tapani.manninen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 304 8020

Vesa Silván

Projektimyynti
vesa.silvan@mv-jaahdytys.fi
+358 50 522 9707

Turku

Teräskatu 9, 21200 Raisio

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Karri Kivi

Huoltosopimusmyynti
karri.kivi@mv-jaahdytys.fi
+358 41 730 2943

Aleksi Suolahti

Projektimyynti
aleksi.suolahti@mv-jaahdytys.fi
+358 50 366 2186

Ville Tiainen

Projektimyynti
ville.tiainen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 317 0027

Jyväskylä

Kytkin 3 C, 40320 Jyväskylä

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Janne Kataja-aho

Huoltosopimusmyynti
janne.kataja-aho@mv-jaahdytys.fi
+358 50 308 5333

Tuire Tapani

Huoltosopimusmyynti
tuire.tapani@mv-jaahdytys.fi
+358 50 407 8070

Tapani Manninen

Projektimyynti
tapani.manninen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 304 8020

Vesa Silván

Projektimyynti
vesa.silvan@mv-jaahdytys.fi
+358 50 522 9707

Lähetä asiakaspalautetta

  • Sallitut tiedostomuodot: mvjaahdytys-form__file.

X

Jätä soittopyyntö

  • Vikatilanne, laskutusasiat, palaute, tiedustelu...
X

Tarjouspyyntö