fbpx

On aika menestyä!

 

Halutko avointa tiedonkulkua ja luotettavaa palvelua?

  • Täytä lomake.
  • Olemme sinuun pian yhteydessä.

Valitse yhteydenottotapa

Tilaa huolto
Jätä soittopyyntö
Tarjouspyyntö
Seuraava vaihe

Palvelemme yritysasiakkaita ja julkisen sektorin toimijoita koko Suomen laajuudella!

Iloista asiakaspalvelua 24/7

Ympärivuorokautinen huoltopäivystys, tilausten vastaanotto ja asiakaspalvelu samasta numerosta 020 786 1900. Puhelun hinta 0,0835 € + 0,1669 €/min. Tiedustelut myös sähköpostitse info@mv-jaahdytys.fi. Huoltotilaukset huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi ja tarjouspyynnöt myynti@mv-jaahdytys.fi.

020 786 1900

Valtakunnalliset

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Jesse Suokas

Valtakunnallinen avainasiakaspäällikkö
jesse.suokas@mv-jaahdytys.fi
+358 50 406 3665

Eerika Turunen

Myyntijohtaja, valtakunnalliset huoltosopimukset
eerika.turunen@mv-jaahdytys.fi
+358 40 062 5568

Uusimaa

Åbyntie 1, 01730 Vantaa

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Elias Neuvonen

Huoltosopimusmyynti
elias.neuvonen@mv-jaahdytys.fi
+358 40 350 7559

Miikka Myllynen

Huoltosopimusmyynti, kylmämestari
miikka.myllynen@mv-jaahdytys.fi
+358 40 358 3376

Kari Viitanen

Projektimyynti
kari.viitanen@mv-jaahdytys.fi
+358 40 099 7054

Pirkanmaa

Jasperinkuja 2, 33960 Pirkkala

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Joni Valkeeniemi

Palvelumyyntipäällikkö, huoltosopimukset
joni.valkeeniemi@mv-jaahdytys.fi
+358 50 432 7707

Tomi Nopri

Huoltosopimusmyynti
tomi.nopri@mv-jaahdytys.fi
+358 40 707 5275

Vesa Parviainen

Huoltosopimusmyynti
vesa.parviainen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 449 1405

Tapani Manninen

Projektimyynti
tapani.manninen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 304 8020

Vesa Silván

Projektimyynti
vesa.silvan@mv-jaahdytys.fi
+358 50 522 9707

Joni Raiskio

Projektimyynti
joni.raiskio@mv-jaahdytys.fi
+358 45 225 6434

Varsinais-Suomi

Teräskatu 9, 21200 Raisio

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Tii-Anna Vanhanen

Huoltosopimusmyynti
tii-anna.vanhanen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 478 7538

Mika Javanainen

Huoltosopimusmyynti
mika.javanainen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 478 7539

Aleksi Suolahti

Projektimyynti
aleksi.suolahti@mv-jaahdytys.fi
+358 50 366 2186

Ville Tiainen

Projektimyynti
ville.tiainen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 317 0027

Keski-Suomi

Jarru 1, 40320 Jyväskylä

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Janne Kataja-aho

Huoltosopimusmyynti
janne.kataja-aho@mv-jaahdytys.fi
+358 50 308 5333

Tuire Tapani

Huoltosopimusmyynti
tuire.tapani@mv-jaahdytys.fi
+358 50 407 8070

Tapani Manninen

Projektimyynti
tapani.manninen@mv-jaahdytys.fi
+358 50 304 8020

Vesa Silván

Projektimyynti
vesa.silvan@mv-jaahdytys.fi
+358 50 522 9707

Päijät-Häme

Ojamaankatu 1, 15230 Lahti

Huoltotilaukset: huoltotilaus@mv-jaahdytys.fi I Tarjouspyynnöt: myynti@mv-jaahdytys.fi

Joni Valkeeniemi

Palvelumyyntipäällikkö, huoltosopimukset
joni.valkeeniemi@mv-jaahdytys.fi
+358 50 432 7707

Jani Heinonen

Projektimyynti
jani.heinonen@mv-jaahdytys.fi
+358 20 792 0505

Lähetä asiakaspalautetta

  • Sallitut tiedostotyypit: mvjaahdytys-form__file, Max. tiedoston koko: 128 MB.

X

Tarjouspyyntö

  • Max. tiedoston koko: 128 MB.